Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
Tak informacyjnie.
Kilka dni temu Revolut przysłał info, że moje środki w CZK mają nowy numer konta Wink
No i faktycznie - jest to numer w Raifesenie w Czechach.
Pozostałe waluty nadal w REVOGB.
Z tym, że np EUR przelewam do naszych banków i przelew przychodzi, gdzie ja jestem nadawcą i numer konta jest taki jak widzę w aplikacji.
Natomiast gdybym chciał przelać CZK na konto w R. to odbiorcą ma być REVOLUT LTD...
Odpowiedz
A czego akurat w koronach? Masz czeski numer telefonu?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Nie. Po prostu mam korony [emoji41]
Czechy to przecie sąsiad zza miedzy...

Wysłane z mojego H9436 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja mam tylko iban angielski i polski.Bo jak rejestrowalem bułgarskiego jeszcze nie bilo.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Ponieważ zaginęła mi moja standardowa karta Revolut próbuje zamówić sobie nową standardową/darmową kartę. Aplikacja doprowadza mnie do pewnego momentu i nie mogę kontynuować bez zgody na jedną z płatnych wersji: 29,99zł/m-c (plan Premium) lub 49,99zł/m-c (plan Metal). Podpowiedzcie jak z tego wybrnąć bo nie potrzebne mi kompletnie te dodatki z płatnych planów.
Dzięki z góry
Odpowiedz
A na koncie widzisz tą zaginioną?
Bo dwóch chyba nie wydają standardowo...
Najpierw zablokować starą(?)
Może zamów wirtualną i podłącz do telefonu (Google Pay, Apple Pay) i/lub zegarka (Garmin Pay, Fitbit Pay)
Przez parę miesięcy miałem tylko wirtualną + zegarek.
Chyba ich to męczyło bo mnie nękali ofertami na fizyczną i się złamałem.
Odpowiedz
Dla bezpieczeństwa oczywiście że zablokowałem starą. Minęło już od tego momentu ok. 2 tygodnie...
Nie jestem fanem androidowego Google paya ale jak nie będzie innego wyjścia to chyba i ja będę się musiał złamać wbrew wcześniejszym przekonaniom... Bez Revoluta ciężko za granicą, nawet jeśli małżonka posiada swojego.

Liczę że na taki zonk jest jakieś proste rozwiązanie i ktoś zechce się tu taką wiedzą podzielić...
Odpowiedz
Nie testowałem, ale w R. to chyba można zablokować i odblokować, więc dla nich ciągle ją "masz"... aaa widzę, że to w ustawieniach karty jest jej zamknięcie.
Myślę, że musisz zamknąć starą.
Odpowiedz
Blokada tylko blokuje. Musisz zamknac stara kartę.
Wtedy zamówisz nową.
Niestety za nową też będziesz musiał zapłacić.

Wysłane z V30
Odpowiedz
W każdim banku hyba jak zgubisz karta sie placi taksa.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości