Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocleg Rylski Monastyr
#1
Czy ktoś nocował w samym Rylskim Monastyrze. Szukałem na ich stronie informacji ale nie widzę cen i możliwości zaklepania terminu. Znalazłem tylko nr tel. gdzie można dzwonić w tej sprawie - czy tylko tak idzie rezerwować nocleg. Może ktoś nocował. Na stronie pisze że są otwarci całą dobę - czy mam rozumieć że bramy nikt nie zamyka na noc. Czy jak przyjadę w noc to jakiś Mnich mi otworzy ale będzie mega wkurzony że go budzę. Z tego co pamiętam Dżek nocował w okolicy chyba w Stobie.
Odpowiedz
#2
Tak, Stob blisko leży od monastyru. W monastyrze chyba mocno spartańskie warunki z tego co pamiętam.
Odpowiedz
#3
Tak i obostrzenia - coś w stylu żeby kobieta i mężczyzna mogli spać w jednym pokoju to muszą być małżeństwem - jak to sprawdzają nie wiem - czy to prawda też nie wiem ale gdzieś czytałem. Mimo wsztstko fajnie by było tam spędzić noc w celi mnicha na drewnianym łóżku o chlebie i wodzie modląc się od świtu do zmierzchu. A przy tym umartwiając się Smile
Odpowiedz
#4
O chlebie i winie to jeszcze bym dał radę!
Odpowiedz
#5
I żona do umartwiania [emoji57]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
A i teściową zamknąć za murami.
Odpowiedz
#7
Niedaleko Rilskiego Monastyru znajduje się hotelik Pczelina, polecam serdecznie. Fajni ludzie to prowadzą, na kolację niesamowity pstrąg z górskiego potoku, pyszne śniadania podane w profesjonalny sposób (kapitalny pan kelner). Pokoje bardzo komfortowe, rano budzi pani wyprowadzająca świnki i kozy w stronę pastwiska. SUPER. Spaliśmy tam kilka lat wstecz, powiedzieliśmy sobie, że warto by kiedyś tam wrócić. Kapitalni, gościnni ludzie.
https://www.google.pl/maps/@42.1141125,23.3095006,3a,75y,279.13h,79.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4I3jyJ3SOd2_yVgBLpkZfg!2e0!7i16384!8i8192?hl=pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości