Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
w AXA Multitravel kod WYPRAWAZAXA nadal działa.
Dla mnie najbardziej korzystna opcja, spore kwoty (mimo, że lepiej nie korzystać), no i za mój przewlekły cukier nie podnoszą drastycznie, a co więcej, jest to w zestawie.
Odpowiedz
Ergo Podróż 20 dni dla 2 osób: 164 zł
Pomoc i Leczenie po 200 000
NNW po 30 000
OC po 500 000
Bagaż po 5 000
Assistance samochodu w cenie OC AC też grupa Ergo.
Odpowiedz
AXA Multitravel Basic (Koszty Lecz - 100000Eur, NNW - 4000Eur) cena na 11 dni dla rodziny 2+3 - 255zł po rabacie
AXA Travel Large Family (Koszty Lecz - 30000Eur, NNW - 4000Eur) cena na 11 dni dla rodziny 2+3 - 95zł po rabacie
Największa różnica poza stawką na koszty leczenia to ubezpieczenie od kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu i sprzętu elektronicznego w bagażu i w miejscu zakwaterowania w AXA Multitravel. Jako starzy wyjadacze co byście doradzili? Warto przepłacać 2,5x ?
Odpowiedz
(20-06-2018,11:37:19)tomeks napisał(a): Największa różnica poza stawką na koszty leczenia to ubezpieczenie od kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu i sprzętu elektronicznego w bagażu i w miejscu zakwaterowania w AXA Multitravel. Jako starzy wyjadacze co byście doradzili? Warto przepłacać 2,5x ?

No przede wszystkim jeszcze koszty leczenia są ponad 3x wyższe (30k vs 100k).
Odpowiedz
A co musiałoby się stać żeby przekroczyć 30 000 euro (120000zł) kosztów leczenia?
Odpowiedz
Ciężka operacja i długotrwały pobyt w szpitalu
Odpowiedz
Kolega 2 lata temu mial skomplikowane zlamanie reki w Turcji. Wystawili mu rachunek ze szpitala 15 000 EURO
Odpowiedz
A ja mam pytanie, czy ktoś już odbierał odszkodowanie z axa? Warunki i cena to jedno, a ściągalność od towarzystwa do drugie. Byłem teraz na Korfu i poszedłem przed wyjazdem do kolegi multiagenta, rozmawiałem z nim o axa, powiedział że oczywiście może mi tam zrobić tam polisę, ale nie poleca bo klienci bardzo narzekają. On poleca warta i generali bo tam sprawdzone. Ja się zawsze ubezpieczam, ale jeszcze nigdy na szczęście nie korzystałem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Że się tak optymistycznie dopytam... czy te ubezpieczenia obejmują transport zwłok do kraju?
Może niezbyt często zachodzi taka potrzeba, ale za to koszty mogą być astronomiczne.
Zdrowia życzę Wink
Odpowiedz
Ubezpieczone Ergo Hestia:
- Pomoc medyczna i koszty leczenia 200 000
- NNW 30 000
- OC suma gwarancyjna 500 000
- bagaż 5000
Koszt 175 zł/2 os/21 dni

Slavekk obejmuje, w Hestii, regulamin mam przed sobą. Przewóz zwłok lub urny lub pogrzeb za granicą.

Odpukać w niemalowane...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości