Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Dzięki myszka Smile
Odpowiedz
wykupione na BG - 4 osoby za 132 zł i od razu na wrzesień inna strona globu

kod działa - beata dzięki
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Dzięki za kod - na 100% skorzystam. A czy nie można łączyć tego ubezpieczenia z assistance na auto? Jadę pierwszy raz i wolę się zabezpieczyć ze wszystkich stron Smile.
Odpowiedz
Czy na direct assistance na samochód w AXA jest aktywny jakiś kod zniżkowy?
Odpowiedz
Właśnie wykupiłem ubezpieczenie rezygnacji z przelotu jedyne 27pln po zniżce.
Dzięki Batka.
Odpowiedz
Ubezpieczenie w AXA zakupione. Dzięki dla Myszabe.
Odpowiedz
Dwa lata temu miałem ubezpieczenie wykupione w Signal Iduna które obejmowało nie tylko Bułgarię ale i kraje tranzytowe ( wyszczególnione w polisie ). Już miałem wypełnioną polisę w AXA z polecenia myszabe ale zastanawiam się co będzie jak mi się coś stanie, nie daj Boże, w Rumunii czy na Węgrzech ???
Czy ktoś wie czy ta polisa to pokrywa ???
Odpowiedz
Myślę Makej, że warto w tej sprawie zadzwonić na ich infolinię i po prostu zapytać o zakres tego ubezpieczenia w przypadku krajów tranzytowych. I napisz nam czego się dowiedziałeś Smile
Odpowiedz
pokrywa- rok temu dzwoniłem w tej sprawie a Bulgarius to przetestował niestety
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(12-05-2016,22:33:12)myszabe napisał(a): Myślę Makej, że warto w tej sprawie zadzwonić na ich infolinię i po prostu zapytać o zakres tego ubezpieczenia w przypadku krajów tranzytowych. I napisz nam czego się dowiedziałeś Smile

Jutro rano dzwonię, dam znać na pewno, tylko nie wiadomo do kiedy jest ważny kod promocyjny Smile
Po upuście 30 dyszki taniej za trzy osoby, jakby nie było na Savoya zostaje Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości