Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Chodziło mi bardziej o zniżkę. To że ubezpieczenie jest niezbędne to nie ulega wątpliwości. Co roku je wykupuje i to w wersji nieco lepszej niż to które wycenialem na stronie axa i cena nigdy nie przekraczała 120zl

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Tata to podaj ubezpieczyciela u którego kupujesz ubezpieczenie, może też skorzystamy.
Odpowiedz
tata wrzuć nam ubezpieczyciela, stawki i jeśli wychodzi taniej bez kodu, a sumy ubezpieczenia i sposób załatwienia formalności porównywalne z AXA - to my się na AXA nie upieramy. Sama chętnie skorzystam...
Odpowiedz
Tyle że co roku jest to co innego. Idę poprostu do multiagenta i on wyszukuje mi co aktualnie ma najlepszy stosunek ceny do świadczeń. W zeszłym roku chyba compensa. Za to asisstance co roku ma najlepsze PZU nikt inny nie ma takich odległości w holowaniu i innych świadczeniach. Niestety żeby to wykupić trzeba mieć u nich co najmniej ac mini.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(05-04-2017,23:50:43)tata napisał(a): Za to asisstance co roku ma najlepsze PZU nikt inny nie ma takich odległości w holowaniu i innych świadczeniach.

Z tego co kojarzę, to PZU zmniejszyło odległości i już nie ma takiego szału- chyba 500km dają a było 1000.
(No ale to nie ten wątek)
Odpowiedz
PZU: w przypadku awarii do 500, a jak ktoś Ci sprzęt rozjedzie, to wtedy tylko 1000
no, ale zawsze to coś

a wracając do typowo turystycznych, to ktoś może musiał korzystać z AXA ze względu na zdrowie ? jeżeli tak, to jakie doświadczenia ?? (z innych może też)
Odpowiedz
Korzystałem , wrażenia Ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Ja praktycznie co roku jakieś kropelki muszę kupić
wszystko ok i zwrot kasy w polsce za leki
Pozdrawiam i szerokości Kris
Odpowiedz
Ja również korzystałem, z wizyty u lekarza jak i leżakowałem z córką w szpitalu nawet dwa razy. 100% zadowolenia z ubezpieczenia.
Odpowiedz
A przedmówcy może pamietają w jakich TU były wrażenia OK?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości