Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Już lato, ale AXAWIOSNA nadal działa!
Odpowiedz
Ja wykupiłem wczoraj w Warcie na 14 dni dla 3 osób za 207 zł zobaczymy, oby nie było potrzebne Big Grin
Odpowiedz
(21-06-2017,21:21:58)ebyst napisał(a): Już lato, ale AXAWIOSNA nadal działa!

Przecierz to bardzo popularny chwyt marketingowySmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
To, że marketing-wiadomo.
Chodziło mi o to, że nie będą z tym kodem przecież działać przez całe wakacje.
I czy zmienią się ceny.
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, że ceny się nie zmienią tylko kod, obstawiam AXALATO Big Grin
Odpowiedz
Przed planowanym wyjazdem na urlop w Bułgarii przeczytałem także i ten wątek i powrócę do karty EKUZ. Nie zgadzam sie z postami, że EKUZ jest zbędny za granicą. Gdy trafiłem do szpitala we Włoszech (do odpowiednika naszego SOR) okazało się, że dzięki EKUZ zostałem od razu i bez żadnych kłopotów obsłużony a tłumaczka (była taka ze względu bo sezon narciarski) wytłumaczyła prostą zależność: szpital woli EKUZ, bo po prostu ma mniej biurokracji - wystawia fakture do Polski i dostaje pieniądze. Gdy jest ubezpieczyciel to jest więcej formalności - telefony, potwierdzenia i fakturowanie usługi. Więc zawsze mam i  dodatkowe ubezpieczenia i EKUZ (zwłaszcza, że darmowy).
Mam dobrą propozycję z Hestii (leczenie - 100 tys i OC i bagaż) za 39 zł za 2 tyg. Czy miał ktoś doświadczenia z tą firmą za granica?
Odpowiedz
Nikt nie twierdzi że EKUZ jest zły, tylko nie obejmuje wszystkiego. Należy mieć EKUZ i dodatkowe ubezpieczenie, wtedy można jechać spokojnie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(25-06-2017,14:26:47)klakia napisał(a): Nie zgadzam sie z postami, że EKUZ jest zbędny za granicą. ...
... Więc zawsze mam i  dodatkowe ubezpieczenia i EKUZ (zwłaszcza, że darmowy)....

EKUZ jest naj-droższym ubezpieczeniem Sad
skladka roczna to okolo 3600 zł, a nawet więcej.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
O tak... w dodatku to jest przymusowa składka...wrr
Więc koniecznie trzeba za darmo wziąć EKUZ i to teraz jest wydawany na rok. Brać i nie zastanawiać się czy się przyda czy nie.... a ubezpieczenie dodatkowe i tak trzeba mieć.
Odpowiedz
Wyrobienie EKUZ nie jest problemem a warto ją mieć ze sobą. Ja zawsze kupuje dodatkowe ubezpieczenie w PZMOT - dla członków klubu 25 zł kosztuje od osoby.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości