Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
To że w oddziale od ręki to wiem, bo do tej pory tak robiłem.

@makej - widocznie to zależy od oddziału, albo ilu mają chętnych na wysłanie, albo po prostu dobrego/złego humoru urzędnika.
Odpowiedz
Zgadza się... teraz jest AXALATO... Smile
Odpowiedz
Ta sama polisa Travel Large Family kupowana w maju z kodem axawiosna 30zł taniej niż teraz z kodem axalato
zatem nie warto zwlekać
Odpowiedz
też zobaczyłem że mniejszy upust , i szukałem coś innego
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Czy ktoś się ubezpiecza - "od piwka" Smile
Odpowiedz
W kwestii ubezpieczenia, warte rozważenia są oferty banków. Do niektórych kart kredytowych, dorzucane jest bezpłatnie ubezpieczenie medyczne, assistance do auta, OC osobite itd. Wystarczy opłacić kartą paliwo w dniu wyjazdu z Polski, wycieczkę czy hotel na miejscu i aktywuje sie automatycznie. Mam kartę w BZWBK z taką właśnie ofertą.
Odpowiedz
fajnym ubezpieczeniem jest "planeta młodych" (przynajmniej na papierze bo nie musieliśmy na szczęście korzystać). W zeszłym roku braliśmy z mężem jak podróżowaliśmy do Azji, ubezpieczenie na rok więc można jedną skladką dwa czy więcej wyjazdów ogarnąć
Odpowiedz
W AXA Travel AXAWIOSNA juz nie działa. Teraz jest ...... AXALATO Smile. Choć mi oferta wyliczona w RANKOMAT wyszła tańsza niż AXA Travel nawet ze zniżką, więc warto sprawdzać.
Odpowiedz
Dla podróżujących na okrągło: w Axa Travel nowy kod zniżkowy WYPRAWAZAXA lub 50222 dające 10% zniżki. Zawsze to coś...
Odpowiedz
Wink 
Dzięki, przydał się właśnie  Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości