Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
(11-07-2017,22:37:59)Bulgarius napisał(a): Czy ktoś się ubezpiecza - "od piwka" Smile

oczywiście, zawsze Cool oraz w pakiecie dostaję jeszcze od "środków odurzających i środków psychotropowych lub środków zastępczych" Big Grin
Odpowiedz
Szalejesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
nie. zwyczajnie ubezpieczyciel będzie szukał dziury w całym, żeby nie wypłacić odszkodowania. a to coś kole złocisza dziennie, może ciut więcej, kosztuje dokupienie tego.
Odpowiedz
Ja zawsze wykupuję ubezpieczenie podróżne, zawsze to większa pewność wypłaty odszkodowania. A sam koszt jest śmiesznie mały. Zwykle biorę osobno PZU Wojażer, kilka zł dziennie, a samo ubezpieczenie dość kompleksowe.
Odpowiedz
A to artykuł dla tych, którzy twierdzą, że dodatkowe ubezpieczenie turystyczne nie jest im potrzebne. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza ale czy nie warto czasem wydać 100 zł i mieć spokojne wakacje….. no i spokój po wakacjach. Ku przestrodze.
Odpowiedz
Ja tez uważam ze lepiej wydać te 100 zł na ubezpieczenie i mieć spokojne wakacje
Odpowiedz
Ja też kupuje, ale w tym przypadku " ku przestrodze "
jak miał tętniaka to była choroba przewlekła, chyba nikt nie oddaje pieniędzy za to
a i tak się nie dowiesz się jak likwidują szkodę jak nie sprawdzisz . Ubezpieczyciele
zabezpieczają się, kupujesz najlepszą opcje , bo na przykład wiesz, że musisz mieć operację, jedziesz do stanów i masz ekstra opiekę
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Ciekawa propozycja i ubezpieczenie ważne cały rok .

http://www.planetamlodych.com.pl/?page_id=8494
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
No teraz już może coś się zmieniło, bo jak wcześniej ubezpieczycielem był Gothaer to ta karta (tak jak i ubezpieczyciel) nie miały najciekawszych opinii.
Ale zanim ktoś się zdecyduje warto poszukać (teraz ubezpiecza to Hanse Merkur)
Odpowiedz
Wyznaję zasadę "Lepiej mieć i nie korzystać niż nie mieć i mieć kłopoty". W 2017 roku za pobyt za granicą dla 2 osób na 17 dni, ubezpieczenie kosztowało mnie 110,16 zł (mBank ubezpieczenie podróżne w AXA).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości