Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
w samym axa travel kod WYPRAWAZAXA działa, a porównując axa travel, strone zapodaną przez Ventosę i axa multitravel, to mimo zniżki za kod w pierwszym przypadku, 30 proc w drugim, to mi (ale to akurat mi) jednak najlepiej wychodzi w multitravel. To już nie o to chodzi, że sumy wyższe (zakres też), ale jak dodamy choroby przewlekłe (nowotworowe, cukrzycę itp.), to jednak multi się bardziej opłaca (nie dla każdego, ale przynajmniej dla tych osób).
Poza tym faktycznie, każdemu (zależnie od konfiguracji osób i potrzeb) może wyjść inaczej.
Odpowiedz
Faktycznie, multitravel też wychodzi ciekawie.
To dodam jeszcze znaleziony kod na 10% zniżki Smile
50222

(gdyby nie działał, bo być może jest to kod jednorazowy to nowy można uzyskać tu: Zniżka multitravel)
Odpowiedz
Z tymi kodami to i tak w axa wychodzi ciut drogawo. (Albo mi się tak zdaje). Szczególnie te opcje bardziej wypasione. Trzeba będzie się porozglądać w ofertach innych firm.
Odpowiedz
ventosa Mi to ubezpieczenie dla 5 osobowej rodziny na 11dni wychodzi 2x drożej niż AXA Travel.
Odpowiedz
No to jak widać każdy musi wybrać co mu najbardziej odpowiada.

W sumie w Europie bardzo wysoka kwota ubezpieczenia raczej nie powinna się przydać (oby żadna się nie przydała).
Ale gdzieś dalej to już 20 czy 40 tys. zł a nawet euro to raczej trochę mało.
Odpowiedz
(18-03-2018,15:48:43)wolffer napisał(a): najgorsze jest to, że wystarczy choroba przewlekła, która akurat teraz nie ma wpływu na wyjazd, a ceny znacznie rosną, w axa też

Jest pewien sposób na choroby przewlekłe.
Wszystkich "zdrowych" ubezpieczasz osobno a osobę z chorobą osobno.
np. w Axa Travel daje to ~20% oszczędności.
Można też poszperać w wyszukiwarkach ubezpieczeń i może uda się dla tej osoby w innym towarzystwie znaleźć podobną ofertę jeszcze taniej.
Odpowiedz
Ktoś ubezpieczał już podróż w tym roku? W AXA nadal najkorzystniej?
Odpowiedz
Nie wiem czy Itaka same ubezpieczenia sprzedaje ale mi wyszło :
Ubezpieczenie Itaka Complex. Obejmuje koszty
leczenia do 50 000 EUR
152,00 za dwie osoby
2018-06-15 do 2018-06-30
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
W Aviva jest fajna opcja - Pakiet Elastyczny. Samemu można określać wysokość poszczególnych składników, przykładowo dla mnie dla 21 dni podróży i dwóch osób koszt to 203 zł:
- koszty leczenia 200 000 zł
- odpowiedzialność cywilna 50 000 zł
- nieszczęśliwe wypadki 10 000 zł
- bagaż podróżny 2000 zł

Ktoś korzystał? Tzn. jak wygląda kwestia "wyrwania" potencjalnych pieniędzy od usługodawcy?
Odpowiedz
Mój wspólnik robi ubezpieczenia turystyczne, można samemu działać: www.bezpieczny.pl i kod 20108 (10% rabatu).
W razie pytań zadzwonić pod 603757444 i powiedzieć, że z bulgaricusa się jest ;-)

Dżek, aviva ma całkiem dobrą sciągalność jeśli chodzi o ubezpieczenia OC. To znaczy jest zasada - jeśli mają zapłacić dużo, to i tak trzeba iść do sądu, ale to niezależnie od ubezpieczyciela.
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości