Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczenia turystyczne
Praktycznie wszyscy jesteśmy po wakacjach. Czy ktoś z nas miał tą nieprzyjemność i korzystał z ubezpieczenia.
Jak tak to jakie macie doświadczenia ? Większość postów jest kto, gdzie i za ile zakupił.
Czasami warto zweryfikować danego ubezpieczyciela, podzielić się doświadczeniami, bo jak wiadomo najprościej jest zakupić polisę...
------------------------------------------------------
BG: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ... cdn.
Odpowiedz
(05-10-2020,11:12:29)wolffer napisał(a): Ja tez wybieram Wartę, tylko teraz już wiem, że o ile się da najpierw załatwiać sobie pomoc, a potem do nich dzwonić ze zgłoszeniem po numerek. Są postawieni pod ścianą i nie mają czasu na marudzenie, czy szukanie czegokolwiek. No chyba, że nie bardzo wiem gdzie się zgłosić, wtedy telefon do nich, odbierają szybko, ale raz o mnie zapomnieli potem.
Jacku dlatego ponownie wybralam Warte znajac i czytajac Wasze perypetie. Stwierdzilam, ze najpierw znajde pomoc, a pozniej zadzwonie do ubezpieczyciela.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(05-10-2020,13:24:20)grzechodg napisał(a): Praktycznie wszyscy jesteśmy po wakacjach. Czy ktoś z nas miał tą nieprzyjemność i korzystał z ubezpieczenia.
Jak tak to jakie macie doświadczenia ? Większość postów jest kto, gdzie i za ile zakupił.
Czasami warto zweryfikować danego ubezpieczyciela, podzielić się doświadczeniami, bo jak wiadomo najprościej jest zakupić polisę...

Axa Travel
Rozcięte udo córki na basenie. Od razu pojechałem do Viva Clinic w Słonecznym Brzegu - stamtąd kontakt z infolinią Axa i resztę to już sobie pani w recepcji załatwiała z ubezpieczycielem.
Totalnie poza mną i oczywiście bezkosztowo dla mnie.
Odpowiedz
Na stronie AXA mamy z automatu 10% znizki na ubezpieczenie turystyczne. Natomiast wpisanie kodu rabatowego "netia" powoduje zwiększenie zniżki do 30 %.
Odpowiedz
W zeszłym roku wybrałem WARTA bo w cenie między innymi choroby przewlekłe (nie wszystkie, ale nadciśnienie nie podnosiło kwoty ubezpieczenia Tongue ) aaaa no i po "alko" np. złamania też refundowali Big Grin
Odpowiedz
W Axa alko chyba o 6 zł dzwiga stawkę. Ale po alko złamanie nie grozi przecież człowiek jest zwiodczały Smile
Odpowiedz
Ja też chyba w Wartę pójdę.
Odpowiedz
(23-05-2021,00:43:27)igi123 napisał(a): W zeszłym roku wybrałem WARTA bo w cenie między innymi choroby przewlekłe (nie wszystkie, ale nadciśnienie nie podnosiło kwoty ubezpieczenia  Tongue ) aaaa no i po "alko" np. złamania też refundowali  Big Grin

Od 2 lat WARTA i w tym roku rowniez Smile
Odpowiedz
Warta wychodzi drożej ale ma większą możliwość manipulacji oraz wydaje się większy zakres ubezpieczenia. Muszę dokładnie przeczytać OWU. Wstępnie na tak.
Odpowiedz
W tym roku dla mojej rodziny 2+4 wybralem UNIQA.
Kwota ubezp. 10 tys. euro. Okres 3 tyg. 149,50 zł przez agenta.
Bez wodotrysków typu pomoc dla zwierząt, Kwarantanna/Izolacja, pomoc prawna itp.
------------------------------------------------------
BG: 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 ... cdn.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości