Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Jestem pewien, ze mozna wymyslec wiele innych rzeczy "spontanycznie szalone" na miejscu bez potrzeby jazdy 800km Smile

Изпратено от моят T5 с помощта на Tapatalk
Odpowiedz
no ba, wiele możliwości jest na miejscu Smile

pozd
Odpowiedz
(08-08-2017,17:40:24)wojtekpl napisał(a):
(08-08-2017,09:57:40)bzyq_74 napisał(a): Zakupy w Primorsku to myśmy robili głównie w tym markecie - ceny niższe niż w pozostałych.
https://goo.gl/maps/boXhL5M6Cbp

Na głównej ulicy (Treci Mart) im bliżej morza/portu/cypla tym ceny wyższe w marketach / na straganach.

Też tam kupujemy, faktycznie ceny umiarkowane.

I całkiem dobrze zaopatrzony. Tylko mało miejsca w środku i trzeba się trochę przeciskać jak wieczorem się zakupy robi...
Odpowiedz
(18-08-2017,20:54:12)dar.iva napisał(a): Pewnie zauważyliście piekarnię na rogu Ropotamo i G.Kondolov ( obok mojego domu [emoji4] ).W osobnym pomieszczeniu tam mają bakławę,saralije,tułumbiczki,ale najlepsza jest [...]

Mam wrażenie - patrząc po zdjęciach Beaty - że w sezonie '17 chadzaliśmy tam na bułki z serem i z salami. Do piekarni z bułkami wejście dokładnie z rogu, a wzdłuż Ropotamo stoją stoliki. A kawałek za nimi, z wejściem od Ropotamo jest cukiernia. Zgadza się?

Bułki polecam, z cukierni nie korzystaliśmy, bo wyroby z wyglądu aż ociekały słodkością Wink Ale może w tym sezonie się skusimy Smile 
Można poprosić - jak ktoś lubi, bo my tak Smile  - żeby bułki odgrzali w piekarniku.

Nie mogę tylko jej znaleźć w Street View - zdjęcia z 2015r. Czy zatem ta piekarnia jest młodsza?

Pozdrawiam, Maciej.
Odpowiedz
Dorwałam wizytówkę Romy www. wakacjebulgaria.eu. . Dla tych , którzy szukają biura
Odpowiedz
dziękuję. popatrzę.

pozd
Odpowiedz
Tak piekarnia powstała chyba w 2017. Na pewno w 2015 roku jej jeszcze nie było - Twoja lokalizacja się zgadza.
Odpowiedz
Witajcie ! Smile
Chciałam się przywitać, bo jestem tu nowa.
W ubiegłym roku byłam z dzieckiem w Primorsku i w tym znów się wybieramy. Tym razem jednak na parę dni dłużej.
To był mój pierwszy pobyt w Bułgarii i jak widać nie ostatni Smile
Odpowiedz
Witam,

Proszę o informację, czy w Primorsku w okolicach ulicy Rakovina, Perła, Iglika znajdę jakieś miejsce parkingowe?
Poprzednim razem mielismy miejsce do apartamentu, ale w tym roku nie ma.
Odpowiedz
świetne miejsce na odpoczynek... Może kiedyś się wybiorę Sad
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości