Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
Podziękował Smile W Obzorze w zasadzie pustki. W weekend tłum głównie Bułgarów. Teraz cisza i spokój, (z doświadczenia wiem, że cisza przed burząSmile).
Od piątku wszytko wróci do wakacyjnej normySmile. Póki co można śmiało walić w ciemno. Dziś rano naliczyliśmy 15 kobiet oferujących wolne pokoje obok ryneczku warzywnego. Kurs kantorowy 1,92
Bank przy rynku głównym 1,93.
Odpowiedz
a widzisz, myślałem, że Obzor będzie w tym roku full

kurczak przy markecie w formie ?
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Nie kupowaliśmy jeszcze bo jest tak mało ludzi, że zdarza się że kuraki wiszą, ale bez ognia i nawet z dwa razy gościu (ten sam od lat), miał butle nie podłączone Smile. Także czekamy na wyższy sezon Smile. Mimo rakiji wolę nie ryzykować. Nie wiem czy ten wynalazek był, bo szczerze nie kojarzę, ale kamienitza w butelkach otwieranych jak nasz tymbark jest. Ułatwia życie Smile bardzo ułatwia Smile szczególnie na ranne przed śniadanie na pustych pólkach rynku warzywnegoSmile bo to i cień i przewiewu troszkę Smile i na zakupy blisko Smile
Odpowiedz
w tamtym roku była tak kamienitza, ale chyba mojito lub cytrynowa

a Teokla ?
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Jeszcze nie dotarliśmy. Bardzo dużo innych zajęć Wink. Aczkolwiek wczoraj mieliśmy wpaść, ale ok. 15.30 zamknięte jeszcze było.
Odpowiedz
no to bawcie się dobrze
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Kamenitza tak otwierana jest z dobrych 6 lat Tongue
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
Witajcie,

W przyszłym tygodniu wybieram się do Obzoru po raz 6 w ciągu ostatnich 7 lat.
Ponieważ nurtuje mnie jedna sprawa, mam gorącą prośbę do osób przebywających w Obzorze o udzielenie informacji czy w tym roku w morzu występują żyjątka, które nasz gospodarz nazwał "szczypawicami" (krótkie, podłużne robaczki pływające na powierzchni szczypiące skórę). Moje młodsze dziecko jest przerażone na myśl, że powtórzy się sytuacja z zeszłego roku, kiedy to był kilkakrotnie pogryziony, co skutecznie zniechęciło go do morskich kąpieli.
Będę wdzięczny za informacje z pierwszej ręki.

Pozdrawiam,
Bartek
Odpowiedz
Nie ma, (ja nie spotkałem). Aczkolwiek dziś po raz pierwszy większe fale, a szczypawiczki je lubią Smile ale wystarczy odejść od skupiska kamieni(pod nimi lubią przebywać, a fale je wypłukują), jakieś 200 m i jest spokój.
Odpowiedz
(13-07-2016,09:48:23)peter napisał(a): w tamtym roku była tak kamienitza, ale chyba mojito lub cytrynowa

a Teokla ?

Witam, 
dziś byliśmy w Teokli i niestety małe rozczarowanie,
Sympatyczny gospodarz to prawda ale jedzenie...
Odgrzewana i przesuszona jagnięcina - miałem wrażenie jakby danie z poprzedniego dnia podgrzano w mikrofali i podano klientowi,
Natomiast grecka musaka była ok ale nie rzucała na kolana. Może byliśmy zbyt wcześnie około 18 i nie było wielu gości.
Przetestowałem też Raj na Tretij Mart  i to juz nie ten sam Raj znany z przed kilku lat
Jak na razie  dla mnie na ten sezon tylko Barba trzyma poziom z lat ubiegłych.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości