Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor / Обзор
najtaniej zabawki kupisz na ul 3 marca za wesołym miasteczkiem przy boisku szkolnym tacy starsi państwo to ,olejki i alkohol to kupisz prawie na każdym straganie najlepiej w małych flakonikach te olejki po 0,5 lewa może 1l takich straganow sa setki od strony twojego hotelu cala ul Rybarska i następnie Slowianska az do ryneczku gdzie fontanna.Z hotelu bedzieszmial kawalek drogi ale pewnikiem jedzi bus 1l osoba.Mentowke można kupic na Slowacji.Z Bulgarii raczej się wozi rakije której nie ma u nas ale to rzecz gustu.Perfumy .alkohole dobrej marki ,zegarki tez sa tanie z wiadomych wzgledow.Kiedys tak było z plytami winylowymi dużymi i CD ale w 90-tych latach znikly i ich nie kupisz a szkoda.
Odpowiedz
(13-08-2016,09:45:49)peter napisał(a): cześć qkam
to tak...
- jeśli lecisz z małymi dziećmi to nic w okolicy nie zobaczysz, bez auta ani rusz

Nie zgadzam się z tym zupełnie. Bez żadnego problemu z Obzoru wyruszysz do Nesebaru, Warny, Burgas czy Słonecznego Brzegu. Przy głównej trasie przelotowej jest dworzec autobusowy. Wszystko tylko kwestia chęci...To nawet się da z Białej, okazją i to w grupie 11 osobowej.
Odpowiedz
2 i 5 lat dzieci autobusem? przestan, niech dojdzie do centrum Obzoru będzie mila dość przy tej pogodzie jaka tam jest.
Odpowiedz
Jeśli pyta o zwiedzanie, to wie co mówi.
Jestem teraz w Białej i już od 18:00 jest chłodno...bluza niezbędna. A przez ostatnie dwa dni nie było szans na plaże - było ok. 20 stopni. Zawsze trafia się dzień niepogody.
Jest pytanie - jest odpowiedź.
Odpowiedz
mysza jeśli pogoda będzie na poziomie 20 stopni to tak, ale to wyjątki
jednak przy 30 - jazda autobusem z dwójką malych dzieci... no wybacz, ale to raczej mordęga niż wypoczynek
no i nie zawsze trafia się dzień niepogody
zresztą co można zwiedzić w okolicach Obzoru żeby zaciekawiło takie szkraby? nic
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Można np. Neseber z aquaparkiem zaliczyć.
Odpowiedz
Można i Delfinarium w Warnie. Czemu atakujesz peter? Quqam chyba sam zdecyduje jakie ma dzieci. Jeśli ktoś pyta to dostaje tu odpowiedź. Nie będzie miał pogody to nie pojedzie...i tyle w temacie.
Odpowiedz
Mysza ja atakuję? Skąd. Przeczytaj ty swój post wyżej  rozpoczynający się od słów " nie zgadzam się". Kolega pytał co można zwiedzić w okolicach Obzoru. Zaznaczyłem że jazda bułgarskimi autobusami w 30 stopniowy upał z małymi dziećmi to udręka. Po drugie czy Warna i Burgas to okolice Obzoru? Nie bardzo raczej. Zadał kolega pytanie ja odpowiedziałem. Obydwie z Teresą za wszelką cenę wykazujecie że można ( i ja się z tym zgadzam ) ale normalnie na to patrząc to kiepsko to widzę bez auta. I tyle.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki i uwagi. Co do zwiedzania, to miałem na myśli raczej ciekawe miejsce w okolicy samego Obzoru (jakiś punkt widokowy na okolicę, ewentualnie ciekawe klify/zatoczki). Na zwiedzanie zabytków jeszcze przyjdzie czas Smile zwłaszcza, że Nesseber znamy z żoną praktycznie na pamięć (kilka wyjazdów do SB). Ale nad delfinarium w Warnie chyba się zastanowię.

Jutro mamy wylot, więc jeszcze raz dziękuję za pomoc, na pewno skorzystamy.
Odpowiedz
Szukam informacji jak wjechać na rynek w obzorze do strefy zamkniętej mam tam zarezerwowany nocleg w New Town Private Apartment.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obzor - plaża Irakli grzecz8 0 1,442 09-07-2019,16:56:26
Ostatni post: grzecz8

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości