Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze plany wyjazdowe niezwiązane z Bułgarią
#31
Teresa to ty męczysz papugi.
Odpowiedz
#32
Przecież jest wątek o innych kierunkach niż Bułgaria - np. tutaj i nie jest zabroniony.
Odpowiedz
#33
Pomysł mi się podoba, chociaż żona wspomina coś o Portugalii. Ale to raczej samolotem, no chyba że...
W Hiszpanii byliśmy już kiedyś samochodem z silnikiem 1,1 i cała Francja nacjonalkami - nie było po co pchać sie na autostrady.
Teraz samochód ciutę lepszy, 10 000 km przeraża mnie mniej niż 3 tygodnie wolnego!
Tematu busów nie znam zupełnie, poproszę o jakiekolwiek info.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
#34
tak informacyjnie - w sprawie wypożyczenia busa, chyba, że chodzi o sam przejazd

przy większej liczbie osób to się opłaca - załóżmy 2 rodziny, w sumie 8 osób, koszt dzienny najmu to 200-250 zł dziennie, przy dłuższym okresie czyli powyżej 14 dni można negocjować, auta tego typu mają dziś naprawdę dobre wyposażenie - fotele jak w osobówkach a nawet obrotowe, klima, stolik itp, wygodnie się tym podróżuje; najlepiej wynająć jak ktoś ma - na firmę ( wiadomo ); plusy to - jedziemy jednym autem ( paliwo ), nie przygotowujemy własnego auta do wyprawy na drugi koniec Europy, nasze auto nie zrobi 10tyś km tylko cudze; minusy - jak to Polacy... 8 osób w jednej puszce przez 3 tygodnie - różnie to może się skończyć
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#35
no Costa jak masz swoją brykę to zmienia postać rzeczy

zrób jakąś relację w tym wątku
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#36
(25-05-2016,10:06:15)peter napisał(a): zrób jakąś relację w tym wątku

Dołączam do powyższej prośby.
Też od dawna myślałem o Portugalii, choć póki co planowałem raczej samolotem.
Ale gdyby coś się tutaj wykluło to kto wie.
Odpowiedz
#37
Dzięki za relację na zachętę. I jak dla mnie super Smile
Odpowiedz
#38
Jak już wspomniałem, długo na tyłku nie wysiedzę. Wink
Nie minęło 5 dni od powrotu z Bułgarii, a już klepnęliśmy samolot, na Sardynie. Miała być Madera, ale ceny nas przerosły.
Pierwszy tydzień października, wylot w niedzielę, powrót w niedzielę. Rayanair - 1600zł za 3 osoby w obie strony (bez bagażu rej.). Do tego Panda na tydzień za 400zł. Smile

Jeśli macie jakieś doświadczenia dot. tej wyspy z przyjemnością poczytam i będę wdzięczny za każdą informację.

Pzdr
Marek
Odpowiedz
#39
zagryzają sardynkami Cool
Odpowiedz
#40
(27-07-2016,08:03:33)frytowski napisał(a): Do tego Panda na tydzień za 400zł. Smile

Ja mogę tylko tyle doradzić. Panda przemiłe zwierzę.

[Obrazek: 41525_zajebista_panda.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości