Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Czyli ta sama strona przez którą ja rezerwowalem. Nie wiem skąd rozbieżności w cenach. Wiem ze dużo taniej były pokoje bez widoku lub z bocznym widokiem. Cennik jest na ich stronie i nie zmienia się bo obserwuje to od pewnego czasu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Spośród osób wypowiadających się na forum o Białej siedmioro napisało o wyjeździe do naszej wybranej.
Licząc z członkami rodzin oraz z niezabierającą głosu większością wyjdzie spora gromadka. Możemy liczyć na różnorodne opisy, oceny, wrażenia.
Odpowiedz
(11-03-2016,17:32:58)mack napisał(a): Spośród osób wypowiadających się na forum o Białej siedmioro napisało o wyjeździe do naszej wybranej.
Licząc z członkami rodzin oraz z niezabierającą głosu większością wyjdzie spora gromadka. Możemy liczyć na różnorodne opisy, oceny, wrażenia.

Z mojej strony na pewno będzie relacja i fotorelacja Smile
Odpowiedz
Makej, zatem będę miał coś do poczytania za co już teraz dzięki duże. A jak przedstawiają się Twoje plany zwiedzania okolicy? Czy wymyśliłeś oryginalną marszrutę i zajmujący cel?
Odpowiedz
(11-03-2016,14:30:57)anes17 napisał(a): Rowniez mielismy jechac do tego complexu,ale maz uparl sie na basen,cisze i spokoj.......mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni.Jedziemy w 4 os dorosle i 2 dzieci.

Mozecie polecic jakies miejsca gdzie mozna dobrze zjesc w Byalej??A i co mozna ciekawego zobaczyc?Chodzi mi o zwiedzanie w okolicy Byalej.

Starata Czeszma tam jemy i tam będziemy najczęściej zapewne w tym roku oprócz tego chcemy sprawdzić mechanę na ul. Yordan Noev :
https://www.google.pl/maps/@42.8754275,27.8866894,3a,75y,120.32h,76.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1sw2iGPtfdD-wEhWvXtEqplQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
podobno dobre domowe jedzenie.

Jeśli chodzi o zwiedzanie, to w samej okolicy na pewno dzika plaża Kara Dere, winiarnia u braci Polichronof, a dalej to Obzor, Nesebar, po drodze do Nessebaru - Namiot Khan ( Hanska Shatra) z pięknym widokiem na Słoneczny Brzeg , w przeciwnym kierunku - na północ Kamchija i po drodze dobre jedzonko przy drodze w Goritsy .
Odpowiedz
(11-03-2016,18:35:59)mack napisał(a): Makej, zatem będę miał coś do poczytania za co już teraz dzięki duże. A jak przedstawiają się Twoje plany zwiedzania okolicy? Czy wymyśliłeś oryginalną marszrutę i zajmujący cel?

Na pewno Kaliakra i Balchik (powrót po 4 latach) - zabieram znajomych którzy jeszcze tam nie byli I to w takiej kolejności - z rana Kaliakra, w drodze powrotnej kąpiel w Topoli i Balchik do późnego wieczora.
Innego dnia Kamienny Las i Aquapark w Złotych Piaskach
Na południe - jeszcze raz Nesebar, Pomorie i za Twoją sugestią Sozopol - dalej chyba nie pojedziemy...
Odpowiedz
I tak bogaty, Sozopol nieco ponad 100 km. Byliśmy dwukrotnie choć 21 lat wstecz, jest pełen atrakcji. Pod tym względem Biała i Sozopol leżą na przeciwnych biegunach, ale to przecież dobrze. Wybraliśmy w pełni świadomie. Podobało nam się w Sinemorcu, którego chaotyczna zabudowa w jakiejś mierze przypominała Białą  a dwie plaże na obu krańcach i kosa piaskowa były największą atrakcją w 2005 roku. Jechaliśmy przez Belgrad ze śladami amerykańskich bombardowań i interesującym Kalemegdanem wypełnionym Serbami życzliwymi gdy słyszeli polski.
Odpowiedz
(11-03-2016,18:44:28)makej napisał(a):
(11-03-2016,14:30:57)anes17 napisał(a): Rowniez mielismy jechac do tego complexu,ale maz uparl sie na basen,cisze i spokoj.......mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni.Jedziemy w 4 os dorosle i 2 dzieci.

Mozecie polecic jakies miejsca gdzie mozna dobrze zjesc w Byalej??A i co mozna ciekawego zobaczyc?Chodzi mi o zwiedzanie w okolicy Byalej.

Starata Czeszma tam jemy i tam będziemy najczęściej zapewne w tym roku oprócz tego chcemy sprawdzić mechanę na ul. Yordan Noev :
https://www.google.pl/maps/@42.8754275,27.8866894,3a,75y,120.32h,76.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1sw2iGPtfdD-wEhWvXtEqplQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
podobno dobre domowe jedzenie.

Jeśli chodzi o zwiedzanie, to w samej okolicy na pewno dzika plaża Kara Dere, winiarnia u braci Polichronof, a dalej to Obzor, Nesebar, po drodze do Nessebaru - Namiot Khan ( Hanska Shatra) z pięknym widokiem na Słoneczny Brzeg , w przeciwnym kierunku - na północ Kamchija i po drodze dobre jedzonko przy drodze w Goritsy .
Super dzięki za informacje.
Odpowiedz
Ta knajpka w linku jest OK,mam dobre wspomnienia, pod warunkiem, że lubicie jeść na chodniku. Bo w środku schodzi się po kilku stopniach i jak traficie na normalne lato, to się nie da wysiedzieć. Nie ma czym oddychać. Ale jedzenie było domowe. Smile
Odpowiedz
Kidyś chyba podawałem na jakimś wątku najlepsza knajpa w okolicy Białej i Obzor zarówno widokowo jak i smacznie . ale jeszcze raz
https://www.google.pl/maps/@42.8553328,27.8959065,3a,75y,215.36h,77.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1spPQFkz_owtj5z6o_t7cxnA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości