Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Dzieki
Odpowiedz
(11-03-2016,14:42:44)tata napisał(a): Nowy Basen ma być czynny w tym roku w Cliffie, takie dostałem zapewnienie administracji przed rezerwacją, pożyjemy, zobaczymy...
Apartamenty mamy z dodatkowymi prywatnymi tarasami na ... dachu... Powinno więc być to miejsce, gdzie w razie czego znajdziemy ciszę i spokój Smile
[Obrazek: 15785095918b.jpg]

W tamtym roku też miał już być czynny a nie wyszło. Poza tym o ciszę i spokój będzie trudno bo dokładnie pod waszym apartamentowcem jest na plaży mini dyskoteka i strasznie się tłuką do późnej nocy (tak było w 2015, z tym że byłem w środkowym budynku i możliwe iż inaczej dźwięk się roznosi). Poza tym to najlepsza lokalizacja w Białej, w miarę szeroka i niezatłoczona plaża a po otwarciu dużego basenu będzie idealnie.
Odpowiedz
(11-03-2016,13:57:49)tata napisał(a): Ja dzisiaj wpłaciłem zaliczkę na pobyt w Byala Cliff Complex, termin 24.07-3.08, jadą nas 2 rodziny (2+2 i 2+3). Dojazd samochodami przez RO.  Będziemy w tej miejscowości pierwszy raz, do tej pory Obzor x 3, Sweti Vlas x 1 i Sozopol x 1. Szukamy czegoś spokojniejszego, ale mamy tez nadzieję że nudno nie będzie Smile Pozdrawiam Wszystkich stałych bywalców Białej!
Tata a jak płaciłeś zaliczkę. Przelew z konta złotówkowego czy z euro ? Płaciłeś jakąś prowizje bankowi ?
Odpowiedz
Konto walutowe prowizja 5 zł u nas i wysłałem na prośbę Vanyi 5 eurasow na ich opłaty manipulacyjne.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Dokladnie tak samo placilam
Odpowiedz
(18-03-2016,22:12:12)tata napisał(a): Konto walutowe prowizja 5 zł u nas i wysłałem na prośbę Vanyi 5 eurasow na ich opłaty manipulacyjne.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Dzięki za odpowiedź. Mam pytanie do tych którzy w Białej już byli. Dostałam od Vani dwie propozycje: Jedna to Byala Cliff druga to Byala Vista. Ceny porównywalne. Obydwa kompleksy położone obok siebie. Z tego co się zorientowałam ze zdjęć to nawet te dwa budynki w których są zaproponowane apartamenty są obok siebie. Więc różnicy w odległości nie ma żadnej. Ale z mapy wynika ze Byala Cliff jest większym kompleksem. Trochę obawiam się hałasów i dostępności do basenu. Co ciekawe na zdjęciach na bookingu przy apartamencie ( innym) z Cliffu pokazane są zdjęcia basenu z Visty. I nie wiem czy goście mogą korzystać z obu basenów bez względu na to z którego kompleksu "pochodzą" ? Co radzicie ? Zastanawiam się co wybrać.
Odpowiedz
Vista jest bardziej oddalona od morza z tego co wiem ale ma basen. Gorzej tez z widokiem na morze. Cliff jest w pierwszej linii ale basen dopiero w budowie. Mnie Vanyia powiedziała ze będzie gotowy w sezonie. Dopytaj ją dokładnie, zawsze odpisuje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ciekawa mapa Białej
[Obrazek: byala_map.jpg]
Odpowiedz
Biała jest fajaną miejscowościa na wakacje , tania i mało ludzi. Trzeba miec jednak na uwadze to , że przez ten wysoki klif który jest wzdłuż całej plaży trzeba chodzić na plaże przed południem . Popołudniu slońca brak. Plaża jest w cieniu klifu
Odpowiedz
Jak widać nie ma miejsc idealnych, a te które wydawały się idealne kilka lat temu przeszły metamorfozę na głośny kurort (np. Obzor) i ciężko tam teraz znaleźć choć odrobinę ciszy i spokoju. Biała też już niedługo pewnie zmieni się w podobny twór, więc trzeba korzystać póki czas...
Przede wszystkim trzeba uzbroić się w dobry nastrój i mieć odpowiednie nastawienie, wtedy wszystko wydaje się piękniejsze. Mam nadzieję że Biała nie rozczaruje w 2016r, będę tam po raz pierwszy i mam zamiar porządnie wypocząć, dobrze zjeść i miło spędzić czas!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości