Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
Może trzeba było poprosić
Odpowiedz
daja i czosnek i papryczke Wink
ps.tez kiedys nie dostalem przypraw (poprosilem ale nie mieli)- niestety nie pamietam gdzie to bylo
Odpowiedz
Mam pytanie nadopiekuńczej matki: czy w Białej dokuczają obecnie komuś komary? Latają w ogóle takie stworzenia w Bułgarii?... ;-) Pierwszy raz tam jadę...
Odpowiedz
Jak by tu odpowiedzieć hmmmm... no zdarzją sie wszędzie Big Grin zwłaszcza koło zmroku, ale żeby to były chmary to nie Tongue
Czasem coś lata, ale to tak jak u nas, nie ma plagi, normalnie Smile
Odpowiedz
Komarów nie ma, ale komarzyce ..... Smile
--
Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Odpowiedz
W zeszłym roku zaopatrzylismy się w ustrojstwa na komary i nawet tego z walizki nie wyjąłem. Oczywiście w Białej końcem lipca.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
wiesz co na miescie tego nie stwierdzilismy a my chodzimy ti na prawde duzo i raczej wszedzie Wink ale w hotelu nam sie 1!! zdarzyl Wink
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Smile
No to już wiem mniej więcej, czego się spodziewać. Wink
Odpowiedz
Z przed chwili ; komarów nie widać i nie słychaćSmile Pri Pancho nie zawiodło, morze spokojne. Nic poza tym nie wiem bo właśnie przyjechaliśmySmile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
nowosc Wink na karadere jest dostepne wifi Wink abonament wykupuje sie w ostatnim sklepie (tym duzym) przed samym wjazdem na polna droge (ul.Iwan Kalchew) -ceny niestety nie znam bo wg mnie to na plazy rzecz zbedna...ale moze komus...Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości