Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стара Загора / Stara Zagora
#1
Hotel w STZ

Mój ulubiony Hotelik w STZ to Военен Клуб, zatrzymywałem się w nim zawsze kiedy jezdziłem do Mileny. Czysto całkiem+klima.Na dole przy wejściu knajpeczka z wyszynkiem piwa. Było nie drogo. Polecam! Hotelik umiejscowiony w centrum miasta blisko parku Ajazmo. Od Hotelu Voenen Klub nie daleko znajduje się basen publiczny.

link- http://tour.starazagora.bg/bg/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D0%B2-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0/598-%D0%92%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1.html
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#2
Basen jest w trakcie renowacji, raczej marne szanse by do wiosny się wyrobili. Gdzie Ajazmo a gdzie Centrum miasta?
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#3
(31-01-2016,09:00:41)Tosho napisał(a): Basen jest w trakcie renowacji, raczej marne szanse by do wiosny się wyrobili. Gdzie Ajazmo a gdzie Centrum miasta?

No Te miasto nie jest jakoś ogromne! Wychodząc z tego Voenen Klubu to są 3 możliwości-Idąc prościutko to MAX 10 min i dochodzisz do centrum miasta. 2 druga możliwość to wychodząc z tego Hotelu idziesz na prawo to też 5-10 min i jak pamiętam osiąga się Park Ajazmo(Gdzieś tam fontanna była "żabkite"). 3 możliwość wychodząc z hotelu na lewo to  5 min i ten basen osiągasz. Ale go remontują?!! To i dobrze. Chciałem powiedzieć,że Voenen Klub-Hotel w STZ ma całkiem dobre położenie i warto z niego skorzystać. I za dobę nie jest drogi a standard całkiem spoko+ knajpeczka i do tego taka sala gdzie się odbywają wydarzenia kulturalne,nauka tańca(no może-wtedy była) W tej sali w tym Klubie dzięki Milenie załapałem się na konkretną bibę-купон z Bułgarskimi wojnikami! Pisałem o tym na starym Bulgaricusie.  Blush
Chcę nadmienić ,że ja na swoich nogach to się przemieszczam szybko. Właściwie jak mi wiadomo w Bułgarii jest sieć tych Voenen Klubów i są do tego nie drogie. Ja polecam. W każdym większym mieście jakiś Voenen Klub niby być powinien?! No wujcio google podpowie!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#4
Военен Клуб jest niczym innym jak klub wojskowy pozostałość po rozbudowanych kiedyś strukturach Armii Bułgarskiej, stąd i tzw. Sieciowość w każdym mieście. Jest to tzw. Działalność cywilna, uboczna struktur Ministerstwa Obrony. Jeśli jednak patrzeć na dogodną lokalizację to polecałbym Hotel Vereya w ścisłym centrum miasta , z parkingiem dla podróżujących autem no i na samym deptaku, 30m od parku miejskiego .
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#5
Tosho

No taaaa w STZ jest tam trochę Hoteli nawet w samym centrum! Ale mnie z samego centrum wygoniły do tego V.K. ceny! V.K. w STZ ma dobre położenie no i hotelik nie drogi z klimatem po armijnym.

Tosho jak masz jakieś ciekawe infy co do kwater Hoteli w STZ to dawaj!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#6
Ceny są pojęciem względnym do tego co w zamian dostajemy, nie neguję faktu że low cost wariantem jest Военен клуб, ale jeśli to dla solo wędrowców pieszych. Dojazd tam autem nie jest taki łatwy , brak parkingu, bo chodnik przed to wyjście z sytuacji ale nie pewniak, dla Ew. Rodziny z dziećmi nie jest to target, takie jest moje zdanie. Ceny- warto sprawdzać przez net, mogą się zmienić, ale w Vereya apartamenty były w granicach 70lv z klimą i łazienką z jakuzzi, w tym śniadanie.
Służę pomocą jeśli ktoś ma jakieś pytania dot.St Zagory i okolic
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#7
Tosho

Ja jak pierwszy raz byłem w STZ to w centrum trafiłem do hotelu chyba Metalist(Odremontowany przy samym prawie głównym deptaku) lub coś takiego?! Nazwy sobie nie przypomnę chyba. Cena za dobę była 400 Lv to trochu dużawo było jak dla mnie. Następnie wylądowałem w Kalina Otelik na 1 dobę a,że był zarezerwowany to po tym jak Milena w końcu zadziałała to po Jej namowie trafiłem do VK! Miałem średniej wielkości pokój+ WC+TV+klima. za wszystko całe 50Lv(Albo i mniej-ze 3 razy w nim byłem,znaczy byłem zadowolony) ! No i wszędzie blisko stamtąd było. A co do auta?! Ja auta nie mam. Ale trza zawsze przed wyjazdem się zorientować. Bo co było rok temu to nie znaczy,że może być obecnie! No ceny unijne też od kilku lat zaczęły do BG docierać  Sad
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#8
Zapewne o hotelu Железник piszesz ale o takiej cenie za nocleg to nie słyszałem nigdzie w Bg , oczywiście mówimy o hotelach wewnątrz kraju nie nad morzem, a wielem widział.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#9
(31-01-2016,14:31:01)Tosho napisał(a): Zapewne o hotelu Железник piszesz ale o takiej cenie za nocleg to nie słyszałem nigdzie w Bg , oczywiście mówimy o hotelach wewnątrz kraju nie nad morzem, a wielem widział.

Ooooo Żeleznik to był! Smile Big Grin Big Grin Big Grin No taką mnie tam krzykneli cenę. Była kwaśna,że od razu zwiałem!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#10
Семеен хотел Калина


http://pochivka.bg/o-19855-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Rodzinny hotel Kalina w STZ. Ładnie umiejscowiony,fajna(y) gledka - widok na stadion "Beroe" .
Spałem w Nim 2 doby! Czysto i komfortowo+WC+TV+klima.Było nie drogo! Miła obsługa. Podobało mi się.
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości