Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
Podejrzewam że chodzi o wykorzystaniu jedno slowo "zablokowane"
w 2 różnich znaczenia:
-zablokowane- w sensie zakliuczonej, nie do użytku i samemu moga odblokować
- zastrzeżona/ przy zgubie lub kradzieży/- tu wszystkie czynnosci przy odblokowaniu są w ręnce banku.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
No to chyba się coś wyjaśniło:


Po kliknięciu ikonki karty pojawiał mi się ten ekran

   

Klikając na link na dole wskakiwałem tutaj, czyli podaj numer karty

   

Próbując z pierwszego obrazka górny link, czyli Karta debetowa dochodziłem do ekranu gdzie były opcje dostawy. Wybierałem tą darmową u góry i naciskając dolny niebieski baner przerzucało mnie do wyboru taryf płatnych bez możliwości rezygnacji z nich - ślepa uliczka...
Przed chwilą na ekranie wcześniejszym, czyli trzy opcje dostawy (bezpłatna, szybka za 21zł, standard za chyba 7zł) kliknąłem tą szybką i przerzuciło mnie już normalnym trybem w inną ścieżkę do zamówienia normalnej karty... Wcześniej nawet się nad tymi opcjami nie zastanawiałem Smile  a tu była tajemnica: chcesz nową kartę zapłać za dostawę.

Myślę że można zamknąć ten wątek i na pewno zrobię sobie zdjęcie nowej karty jak dotrze Smile  Dziękuję za zaangażowanie zaangażowanym.
Odpowiedz
Wątku nie zamykamy gdyż dotyczy karty R
Odpowiedz
Chodziło mi oczywiście tylko o podwątek pt: Nie chcą mi wydać nowej darmowej karty Revolut.
Odpowiedz
tylko taka ciekawostka i pytanie
ludzie, głównie na FB, ale i tutejsi polecając Revolut w ostatnich dniach polecali go podając kursy leva 2,25-2,26 PLN.
Mi przy ostatnich zakupach (w dni powszednie) nie chce wyjść inaczej niż ok. 2,289 PLN

taki drobny szczegół, bo różnica niewielka, ale chodzi o zasady
Odpowiedz
Zasady się nie zmieniają Big Grin
Euro zdrożało to i lewa poszła za nim
Polecam apkę Kurs Wymiany - w tej chwili pokazuje mi 2,2867, ale dziś było też 2,296.
Odpowiedz
domyślam się, że mój kurs jest tym aktualnym,
zastanawiały mnie właśnie kursy podawane przez innych, te teoretyczne wychodzące chyba z wahań
obecnie najczęściej pokazuje mi się ok, 2,89 za leva podczas zakupów
Odpowiedz
Z tego co widzę w tej aplikacji to taki kurs (2,25) był przez chwilę na początku czerwca (chwila to 1 czy 2 dni)
Wcześniej od połowy marca było powyżej 2,30 zł
Teraz wychodzi ok. 2,285 więc przy niewielkiej marzy R. tak może być.
Odpowiedz
Wolffer, brakuje 2 - ki przy kursie.
Odpowiedz
oczywiście 2,289 PLN za leva
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości