Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fast food made in Bulgaria
#11
(30-06-2017,14:28:38)marcys napisał(a): no tak..tyle mowi slownik, ale w sklepie mozna kupic rozne te Kanmy..jak bede dzis w markecie to cykne fote

To jest kajma nie kana. Różnią się między sobą proporcja mięsa. Kupowałam na wagę i była już przyprawiona.
Odpowiedz
#12
Mam pytanie odnośni takiego szybiego żarcia. Właściwie to dwa. Prawdziwy kebab w Sozopolu? Ewentualnie jeśli będzie w Burgas czy Słonecznym lub gdzieś po drodze to jestem skłonny zjechaç żeby go zjeść. Drugie to gdzie polecacie w Sozopolu ichniejsze szybkie żarcie o którym tu piszecie czyli właśnie te kromki z mieskiem czy kebapczety w bułce? Ja jedyne co znalazłem w zeszłym toku to fajne stanowisko z owocami morza i rybkami opiekanymi nic poza tym. Oczywiście bułki i Döner ale temu miesu daleko do kebabaWink
Odpowiedz
#13
Prze 3 lata nie spotkałem w BG prawdziwego kebaba na wybrzeżu od Warny po Sozopol. Wszędzie mięso z kurczaka lub mielonka MOM. Może nie miałem szczęścia. A buła z kebabcze czy inną mielonką występuje często w butach na plaży

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
A gdzies po trasie? Moze w Belgradzie coś się znajdzie?
Odpowiedz
#15
Na wielu stacjach paliwowych masz i knajpę, np. na Eko jadąc w stronę Bg kawałek za Belgradem.
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#16
Kebab na deptaku przy Harmanii. Za Paradise bułki przeróżne. Sozopolki, burgazlajki (czy jak je tam zwał) i inne.
Odpowiedz
#17
Dżek a jakie mięso w tym kebabie przy harmani?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
Chyba kurak...nie wiem, nie jadłem.
Odpowiedz
#19
No właśnie kura. A Damian pytał o prawdziwego kebaba.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#20
W Bułgarii jeszcze tak jak w Grecji dodają frytki. Masakra
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości