Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kulinarne podboje
#61
Kolejne doświadczenie kulinarne to skarpid,którego,ani my ani dzieci nigdy nie kosztowalismy. Ryba smażona na głębokim tłuszczu. Wielkości większych safridow. Rewelacja Często wracaliśmy do niej podczas naszego pobytu.Podobno nie była wylawiana przez poprzednie lata,bo morze było dla niej za zimne. W tym roku pojawiła się ponownie
Odpowiedz
#62
Jedna z następnych wizyt to Calypso . Przepyszne flaki czyli szkembie . Elegancki ,czysty lokal. Po kilku dniach okazało się,że tylko flaki nadają się do jedzenia . Reszta to nieudolne próby zrobienia czegoś na wzór kuchni tzw. Srodkowoeuropejskiej. Tylko czysto ischludnie . Reszta to pomyłka. Ktoś niszczy to co w Bułgarii najfajniejsze. Poszukiwania trwają nadal....
Odpowiedz
#63
Zapomniałam o budce na końcu ulicy z tioplymi zakuskami. Prowadzi ją całą rodziną . Nie wiem czy najlepsze jedzenie mi tam i mojej rodzinie bardzo smakuje. Urzekło mnie ciepłem i podejściem do klienta. Podchodza do każdego. Każdego witają? Co roku pamiętają ,że już tu byliśmy. Jest to miłe i cudowne,a jedzenie jest naprawdę dobre.
Odpowiedz
#64
W Sinemorcu pizza na plaży zaliczona. Obowiązek przebywającego tam turysty . Pizza dobra w fajnym klimacie. Kto był ten wie.
Odpowiedz
#65
taaa... i ten napis na na namiocie pizzeriowym. Smile Jacky go jakiś czas temu cytował. Smile
Szukam foty...

Pzdr
Marek
Odpowiedz
#66
Teraz nawet do Achtopola na telefon przywiozą
Odpowiedz
#67
deszcz pada, zapas produktów do Polski zrobiony

postanowiliśmy dziś sami zrobić sobie przekąskę na gorąco, z lekkim zabarwieniem procentowym

[Obrazek: przekaska.jpg]

czuszki świetnie pikatne, kuźwa zapomniałem lutenicy do ekspozycji dołożyć, rakija robi swoje Smile
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#68
Khan Krum! Yummy!
Odpowiedz
#69
Kolejne odkrycie to barek na plaży Delfin. Jedzenie bardzo dobre. Kebabcze,kiufte robione na grillu. Nowe odkrycie jachinia leszcza. Bardzo smaczna i w guście naszych dzieci.
Odpowiedz
#70
(21-08-2015,17:09:52)peter napisał(a): [Obrazek: przekaska.jpg]

ohydny bułgarski ketchup widzę
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wydawnictwa kulinarne peter 4 5,272 23-06-2016,10:46:07
Ostatni post: tomek89

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości