Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biała / Бяла
W Walmarze nie ma obiadów bo właściciel ma sjestę od 13 do 16, co mi bardzo odpowiadało gdyż byłem wtedy nieobecny w hotelu.
Odpowiedz
Człowiek południa tak ma, nie to co my, w skwar idziemy jeść obiad. Co prawda czasem nie idziemy bo też mamy dość.
W Obzorze na przykład w Dionizosie czy w Studen Kładenec w okolicy godziny 14 nie było nikogo puki nie przyszliśmy. Także w Białej w porze sjesty restauracje puste lecz tu całe miasto zamiera nieomal a jeśli już kogoś widać ruszającego się to musimy być my.
Odpowiedz
Nasi przyjaciele Litwini ze Small Planet jak się okazuje nie wyczerpali swoich możliwości. Sprzedają jeszcze bilety lecz ceny w stosunku do sprzedaży w styczniu wzrosły za poszczególne przeloty - obecne ceny to 259, 299 lub też 349 zł co na przykład w moim konkretnym przypadku dat lotów dało wzrost kosztów podróży o 420 zł. W dalszym ciągu jednak ceny te są niższe od prezentowanych przez węgierskiego przewoźnika.
Odpowiedz
Autobusami z Katowic do Białej.
Elabus. Cena wyjątkowo atrakcyjna. 350 zł bilet normalny powrotny a młodzież oraz emeryci 315 zł. Jak do tej pory to najlepsza cena jaką znam. Upadłe biuro Intertour, które jeździło do Carewa przez Burgas, sprzedawało promocyjnie  czyli pięć miesięcy przed podróżą za 395 zł + kilka zł za ubezpieczenie natomiast normalna cena wynosiła 495 zł + ubezpieczenie.
Z kolei aktualnie Ecolines jadący przez Wiedeń, Serbię, Sofię gdzie przerwa w podróży i przesiadka do Burgas - 559 zł normalny dwustronny, 519 zł emeryci i uczniowie, 349 zł dzieci. Ecolines wyjeżdża z Katowic 11.10, do Sofii przyjazd 12.00.
Wyjazd z Sofii firmy współpracującej o 14.00, przyjazd do Burgas 18.30.
Natomiast bardzo tani Elabus z Krakowa wyjeżdża o 5.00 a z Katowic o 6.30. Jedzie przez Rumunię, wzdłuż Morza Czarnego w Rumunii i Bułgarii. Przyjazd do Białej 12.20.
Odpowiedz
Witam Wszystkich!
Po kilku latach znowu wracam do Bułgarii i tym razem padło na Byala.
Mam pytanie czy w tej miejscowości jest jakiś kantor, bank?
czy ktos może był w Bayla Panorama Resort (obok Bayli) bo własnie tam mamy kwatere

Pozdrawiam
Magda
Odpowiedz
Bayla (obok Bayli), Magdo miła, w jakim to języku?
Odpowiedz
(16-02-2016,20:27:59)mandalinka@wp.pl napisał(a): Witam Wszystkich!
Po kilku latach znowu wracam do Bułgarii i tym razem padło na Byala.
Mam pytanie czy w tej miejscowości jest jakiś kantor, bank?
czy ktos może był w Bayla Panorama Resort (obok Bayli) bo własnie tam mamy kwatere

Pozdrawiam
Magda

Witam .Bank Dsk jest w centrum Białej przy głównej ulicy .
Odpowiedz
(16-02-2016,20:27:59)mandalinka@wp.pl napisał(a): Witam Wszystkich!
Po kilku latach znowu wracam do Bułgarii i tym razem padło na Byala.
Mam pytanie czy w tej miejscowości jest jakiś kantor, bank?
czy ktos może był w Bayla Panorama Resort (obok Bayli) bo własnie tam mamy kwatere

Pozdrawiam
Magda

Troche daleko od miasta, nie spodziewaj sie tam sklepów i bankomatów . do morza jest z 200 metrów i tam jest plaża w miare pusta która łączy sie z Obzorem. bBędziesz miała blisko do b. fajnej knajpy tuż nad prystanią.
Koniecznie musisz mieć samochód jadąc w to miejsce
Pomyślności
Odpowiedz
(16-02-2016,21:16:16)Fikoł napisał(a):
(16-02-2016,20:27:59)mandalinka@wp.pl napisał(a): Witam Wszystkich!
Po kilku latach znowu wracam do Bułgarii i tym razem padło na Byala.
Mam pytanie czy w tej miejscowości jest jakiś kantor, bank?
czy ktos może był w Bayla Panorama Resort (obok Bayli) bo własnie tam mamy kwatere

Pozdrawiam
Magda

Witam .Bank Dsk jest w centrum Białej przy głównej ulicy .

To prawda, jedyny Bank z bankomatem jest w samym centrum Białej na ul. Premyanov. Zaraz obok jest kantor, jednakże przelicznik w banku 1,95 a w kantorze 1,91 Smile Z Byala Panorama Resort bez auta daleko i cały czas pod górę, autem 4 minuty drogi.
Odpowiedz
(18-02-2016,11:20:22)mack napisał(a): ...w banku przy Iwan Wazow mój syn pobrał pieniądze
... kolejną kwotę
... rozliczenie ING, które uwidoczniło różnicę i to istotną
...

Konkretów zatrzęsienie...
Poddaję się

PS. Oczywiście wątek nadal nie ten
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości