Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w wyborze Hotelu
#11
(25-02-2016,16:36:12)Marszer napisał(a):
(25-02-2016,12:04:15)tata napisał(a): Dziękuję za odzew, miło!

Co do propozycji:

Rawda fajna, ale faktycznie plaża bardzo uboga w stosunku do tego co oferuje wybrzeże BG
Biala piękna, ale brak basenu, a jak się jedzie z trójką ruchliwych gnojków, to fajnie by było mieć jednak basen, na którym się wymęczą. Na plaży można być kilka godzin dziennie, ale reszta dnia na basenie. Inaczej nie wypoczniemy...
Kamchija odpada ze względu na odległość od plaży i cywilizacji.

Ja mam wstępnie zarezerwowany hotel Sozopoli Style, http://sozopolistyleclub.com/index.php/en/
płacę sporo, bo 1270E za 9 nocy. Generalnie jest ok, tylko jedna z rodzin (5 osób) jest w apartamencie z jedną sypialnią i nie jest pewne że apartamenty mają choć boczny widok na morze... Dlatego szukam nadal.
Gdyby się Wam jeszcze coś przypomniało, będę wdzięczny!

Sorki, że się wtrącę, ale według mnie cena mocno zawyżona. Nawet na ich stronie internetowej ceny są w tych granicach, ale w Lewach (co daje cenę przez pół). Nie wiem z jakiego pośrednika korzystasz, ale 140 EUR za dobę to spora przesada.

Cena na ich stronie to 149 lewa za 1 apartament, za 1 noc. x 2 apartamenty x 9 nocy daje 2682 lewa co w przeliczeniu daje ok 1377 Euro. Ja płacę przez Booking.com 1270 Euro bez wpłaty zaliczki i z darmowym odwołaniem do 14 dni przed przyjazdem.
Odpowiedz
#12
ok. Teraz dopiero piszesz, że 2 (dwa) apartamenty. Wszystko się zgadza.
Odpowiedz
#13
Możesz jeszcze poszukać na Airbnb, ale tam też szału już nie ma. Sam portal jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.
Są oferty sprawdzone, z dużą ilością pozytywnych komentarzy w normalnych cenach i sporo ofert rosyjsko języcznych. Byłem przekonany, że skoro rubel jest tani, to jestem w ogródku i mam do wyboru super fajne apartamenty w baardzo okazyjnych cenach. Problem w tym, że 3 razy próbowałem zrobić rezerwację i nigdy właściciel jej nie potwierdził ani nie odpowiedział na moje pytania. Regulamin serwisu przewiduje, że właściciel ma 24 h na potwierdzenie albo odrzucenie rezerwacji. Ale regulamin nie przewidział chyba Rosjan. Oni to mają głęboko gdzieś i co im zrobisz??? Kontakty z właścicielami z Bułgarii, GB, Nowej Zelandii (takich też znalazłem !!!), nie było problemów komunikacyjnych.
Ja dogadałem się tradycyjnie z "moimi Angolami" i 5 raz w normalnej cenie jedziemy do Sv Vlasu.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
#14
(25-02-2016,16:48:40)Marszer napisał(a): ok. Teraz dopiero piszesz, że 2 (dwa) apartamenty. Wszystko się zgadza.
Od samego początku pisałem o 2...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
(25-02-2016,17:36:51)tata napisał(a):
(25-02-2016,16:48:40)Marszer napisał(a): ok. Teraz dopiero piszesz, że 2 (dwa) apartamenty. Wszystko się zgadza.
Od samego początku pisałem o 2...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

A może Shkorpilovce?Resort Long Beach też jest na booking.
Odpowiedz
#16
(25-02-2016,17:36:51)tata napisał(a):
(25-02-2016,16:48:40)Marszer napisał(a): ok. Teraz dopiero piszesz, że 2 (dwa) apartamenty. Wszystko się zgadza.
Od samego początku pisałem o 2...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, ale z kontekstu wychodziło, że za jeden.
Życzę udanego urlopu. Rolleyes
Odpowiedz
#17
Dziękuję i wzajemnie!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

(25-02-2016,22:16:59)jaga napisał(a):
(25-02-2016,17:36:51)tata napisał(a):
(25-02-2016,16:48:40)Marszer napisał(a): ok. Teraz dopiero piszesz, że 2 (dwa) apartamenty. Wszystko się zgadza.
Od samego początku pisałem o 2...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

A może Shkorpilovce?Resort Long Beach też jest na booking.
No fajowy tyle że 6600 za 1 pokój ze śniadaniem. ..

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
tata nie obraz się,ale czytam ten wątek i nie bardzo wiem o co chodzi... Do Bułgarii jedziesz kolejny raz znasz specyfikę tego kraju. Określ się czego szukasz. Miejsce ma być szumne,czy spokojne? Hotel czy kwatera?Możliwości finansowe. Potem pochivka.bg. i masz wszystko. Nikt za Ciebie tego nie załatwi. Musisz wiedzieć czego szukasz,a rozwiązanie przyjdzie
Odpowiedz
#19
Nie obrażam się. Nie chce żeby ktoś za mnie cokolwiek załatwiał prosiłem o podsunięcie propozycji hotelu, apartamentowca, który nie występuje na booking.com i spełnia moje kryteria z postu nr 1. Tyle. Np dzięki igi123 dowiedziałem się o fajnej stronce holydayletting i tam są hotele których na booking.com nie ma i o to mi właśnie chodziło.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#20
Znalazłem cos ciekawego, może komuś się przyda http://gap-tours.com/holidays.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości