Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
#61
Daj spokój z golasami . Oni mają swój rewir . Na plażę normalną nie wchodzą. My raz zaklocilismy ich spokój,bo wracaliśmy piechotą z plaży Ziwkowa.
Odpowiedz
#62
Teresa i jak wrażenia Smile
Odpowiedz
#63
Mnie tam toples nie przeszkadza, sam preferuje opalanie bez górnej części kostiumu ☺
A tak na poważnie , z żoną wolimy plaże bez miliona ludzi na na małym kawałku plaży, dlatego plaża północna będzie mam nadzieje idealna na relaks i grillowanie przy %%
Odpowiedz
#64
Oddział męski geriatryczny.
Odpowiedz
#65
Witajcie,
W sumie w BG byłem już 6 razy (Sozopol x 3, Obzor x 2 i raz Słoneczny Brzeg - SB to wypadek przy pracy i nigdy więcej), ale jeszcze nigdy nie byłem w Primorsku. Tak więc w tym roku w od 10 lipca planujemy udać się do tej miejscowości na rodzinny wypoczynek. Podpowiedźcie mi w której części Primorska łatwiej/szybciej szukać noclegów w ciemno (mam nadzieję że w tym terminie jeszcze nie będzie dużego obłożenia i coś w miarę szybko znajdziemy). W którym miejscu Primorska zostawić auto i ruszyć na poszukiwania. Wstępnie podoba mi się plaża północna i widzę że jest tam dużo nowych apartamentowców. Cenowo chce się zmieścić w 40e za apartament.
Odpowiedz
#66
Witam wszystkich.

Lecimy samolotem do Burgas po 23 lipca 2016 roku na 7 lub 10 dni do Primorska. To już 3 raz odwiedzam tą miejscowość. Mamy tam już sprawdzone miejscówki . Szukamy chętnych na wspólny wyjazd - wiadomo że wódka inaczej smakuje w towarzystwie.
Lecimy tam z 7 letnią córką wiec mile widziane też rodziny z dziećmi. W planach odnośnie plażingu czy zwiedzania jesteśmy otwarci. Rok temu pożyczaliśmy auto i jechaliśmy do Nessebar .
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
#67
Pozdrowienia z Primorska. Zaskakująco ciepła woda 23-24 stopnie , szeroka plaża i fale nas dzisiaj powitały.
Odpowiedz
#68
(19-06-2016,13:02:09)perahora napisał(a): Pozdrowienia z Primorska. Zaskakująco ciepła woda 23-24 stopnie , szeroka plaża i fale nas dzisiaj powitały.

I pewnie jeszcze nie ma tłumów ? Smile
My pojawimy się za tydzień Big Grin
Odpowiedz
#69
Perahora, może jakieś foto?
Odpowiedz
#70
Mam info prosto z Primorska, że nie dość że gorąco to i mecze EURO transmitowane w restauracjach.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości