Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
(10-08-2017,17:42:24)ozki91 napisał(a): Witam, mam takie pytanko czy sa jakies sports puby czy cos w tym stylu na terenie Primorska, zeby moc poogladac niedzielny mecz pomiedzy Realem a Barcelona, czy raczej nie ma na co liczyc?


Na bank cos znajdziesz . Mnóstwo knajp ma tv , w kilku widziałem mecze. Popytaj - może taksówkarzy ? Kurczę my w niedziele juz jedziemy z powrotem
Odpowiedz
Dzieki za odpowiedź, my jutro rano się meldujemy na miejscu I zaczynamy wypoczynek Wink
Odpowiedz
ozki91 , w restauracji ЯЛП ( niedaleko gminy) przy ul.Ropotamo 38 na pewno obejrzysz mecz.Właściciel jest trenerem naszej drużyny Smile
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Co do restauracji w Primorsko ... nie dziwią mnie rozczarowania,bo wiem jak sprawy wyglądają : kucharka z Lambrino juz nie pracuje z powodu poważnej choroby.Druga kucharka odeszła z poprzednej mało popularnej wśród polaków restauracji i teraz pracuje w Лилия 2 .Mówię o tych najlepszych z okolic Primorska - moja siostra przez naście lat była ich szefową w domach wczasowych i zna ich możliwości.Inna sprawa - obsługa - nad morzem brakuje personelu,tym bardziej wykfalifikowanego, kelnerzy są zwalniane lub odchodzą nawet w trakcie sezonu.Dla tego nie można generalizowac,bo nie tylko w zeszłym roku było inaczej,ale nawet podczas turnusu mogą nastapić zmiany.Ja kiedys pisałam o Delfinie,ktoś napisał ,że jedzenie za mało słone,niedoprawione i t.p.O Delfinie ucichło.Ja sie nie wypowiadam,bo nie byłam tam od 3 lat,ale widzę ,że tam zawsze jest oblężenie.Niektóre posty tu mi przypominają opinie o bułgarskiej restauracji w Polsce ( nie byłam,czytałam z kiekawości) ,gdzie ktoś dał 1 dlatego ,że jak zamówił czuszki burek ,nie dostał normalnie duże jak polskie ,a jakieś małe.No ale one takie są.To tak jakby Bułgar zamówił gołabki w polskiej restauracji i napisał niegatywną opinię ,bo gołąbki nie są z kiszonych liściach kapusty...
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
(10-08-2017,20:33:00)dar.iva napisał(a): ozki91 , w restauracji ЯЛП ( niedaleko gminy) przy ul.Ropotamo 38 na pewno obejrzysz mecz.Właściciel jest trenerem naszej drużyny Smile

Elegancko bo to 200 metrów od mojego hotelu, wiec na pewno zawitam Wink dziekii
Odpowiedz
Levteri - mają knajpę, hotelik i cukiernie, polecam bo co prawda w restauracji nie jadłem (taka z szalikami drużyn piłkarskich) ale do kawiarni chodziłem na desery  Wink Jak komuś nie zależy na całej flaszce domasznej rakiji to wlaśnie tam podają na kieliszki, dla mnie b. dobra  Big Grin
https://www.google.pl/maps/@42.2676081,2...312!8i6656
Odpowiedz
(24-07-2017,17:44:17)Tosho napisał(a): Dwa lata temu widziałem parawany na pusciutenkiej kilkukilometrowej plaży , to był czad Wink

Jeżeli parawany były białe i na plaży Dyuni - to nasze, ogólnie wzbudzały zainteresowanie dalekich, plażowych sąsiadów , a służyły do ogarnięcia majdanu plażowego i dzieci miały tam bazę.
Odpowiedz
Plaża Kierowców czyli ta za Dyuni ale auta były na WPR Wink
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
(11-08-2017,13:29:01)ewwi napisał(a): Jeżeli parawany były białe i na plaży Dyuni - to nasze, ogólnie wzbudzały zainteresowanie dalekich, plażowych sąsiadów , a służyły do ogarnięcia majdanu plażowego i dzieci miały tam bazę.

Oby nie poszli w ślady Polaków bo będzie "burdel" jak nad Bałtykiem.
Ostatnio w TVN-nie - chyba ze 3 dni temu w "faktach" marudzili, że parawaniarze nad Bałtykiem zastawiają drogi ratunkowe (w poprzek plaży) i dumali co z tym fantem zrobić. A wystarczy powielić wzorce z bułgarskich plaż.
Marcin
Odpowiedz
Marcin to nic nie da. Polak to taki typ że wszędzie stawia ogrodzenia, mówiąc "mój jest ten kawałek podłogi ".


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości