Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Ładnie powiedziane. Właśnie takich miejsc szukam a takie opinie upewniają mnie że nie zrobiłem błędu i już za tydzień to będzie "moje miejsce" :-)
Odpowiedz
(01-08-2020,00:51:52)zgryz napisał(a): Ładnie powiedziane. Właśnie takich miejsc szukam a takie opinie upewniają mnie że nie zrobiłem błędu i już za tydzień to będzie "moje miejsce" :-)
To powinienes byc bardzo zadowolony. My dopiero 4 raz w Primorsku, a 3 raz z rzedu. Do tej pory mialam tak, ze nie lubilam jedzic w to samo miejsce 2 razy, a w przypadku Primorska tak nie jest. Dziwilam ludziom, ktorzy jezdza w to samo miejsce co roku. Widac Primorsko ma magiczna moc. Primorsko to piekne miasteczko, piekne plaze, piekna promenada nadmorska i dostepny cypel z ktorego rozciaga sie fantastyczny widok na obie plaze. Ledwo wrocilismy 10.07 z Primorska, stwierdzilismy, ze zawitamy tu ponownie we wrzesniu jesli tylko Korona nie zniweczy naszych planow. Nowa walizka podreczna wczoraj zakupiona[emoji1][emoji106]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Hej,
Dziękuję Wam, kochani, za miłe słowa o występie. Powiem tylko, że to było bardzo spontanicznie. Miało być tylko 3 min., ale jakąś godzinę - półtora zadzwonili do Marcina, że ma być aż 10 min. Bardzo kierowali o czym ma być mowa,czyli konkrety o cenach. Ja z kolei tym razem miałam trudniej, bo bez słuchawki i nie wiedziałam co tam mówią i do kogo się zwracają. Najważniejsze, że Primorsko zostało gwiazdą medialną po raz kolejny [emoji6][emoji16]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Darina jakby dali Ci wolna reke i moglabys sama przedstawic Primorsko to bylby to najlepszy program na swiecie, ale wiemy o co chodzi. Ale mimo wszystko jes MOC Smile Darina pieknie wygladalas Smile
Odpowiedz
Jakbym miala promowac Primorsko to powiedzialabym ze tam kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja znalazlam klimaty z dziecinstwa a urzekl mnie totalny luz.
Wlasnie jestem w drodze z Primorsko do domu, z przystankiem w polskich gorach. Jak wroce postaram sie napisac relacje, jak zwykle z miejsca do ktorego jechalam z niechecia a teraz po dziesiatym pobycie juz planuje kolejny
Odpowiedz
Od dzisiaj moja siostra jest w Primorsko. Miala mieć dzisiaj wolne w pracy, ja zadzwonilem sie umuwćna kawe, a ona mówi że jest w drodze nad morze Smile W czoraj wieczorem pracodawca zadzwonil i powiedzial że dostaje tydzien urlopu Smile))
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(02-08-2020,21:39:18)bateniki napisał(a): Od dzisiaj moja siostra jest w Primorsko. Miala mieć dzisiaj wolne w pracy, ja zadzwonilem sie umuwćna kawe, a ona mówi że jest w drodze nad morze Smile W czoraj wieczorem pracodawca zadzwonil i powiedzial że dostaje tydzien urlopu Smile))
To super[emoji106][emoji7]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Na ul Treti Mart między sklepem ze wszystkim домашни потреби a Supermarketem po lewej stronie idąc od aquaparku, naprzeciw hotelu Kalina, jest mały sklepik z przyprawami, Pani mówi po polsku[emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
W markecie Perla polecanym przez Terese tez widzialm duze opakowania przypraw, ale czy tam byla czubrica tego nie wiem, bo od 4 lat kupuje male opakowania.
Odpowiedz
Z drugiej stronie nie ma potrzeby robyć ultra zapasy, tak będzie motywacja przyjechać za rok Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości