Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor
#21
Szukam przez google street view i nie mogę znaleźć tej miejscówki. Może ktoś pomoże.
Odpowiedz
#22
(21-01-2016,16:07:09)biil napisał(a): Szukam przez google street view i nie mogę znaleźć tej miejscówki. Może ktoś pomoże.
Ulitsa Rybarska, idąc do morza po lewej, na wysokości tuż przed amfiteatrem w parku, buda Bistro Horizont - skręcasz w lewo obok budy i chodniczkiem na terenie rekreacyjnym hotelu Horizont, przechodzisz dalej do szukanego hotelu Alkor. Albo ta sama ul. Rybarska, 15 m wcześniej, buda z nadmuchiwanymi kołami ratunkowymi i innymi zabawkami, jest brama metalowa a następnie Pancakes Mystic Pizza, Mystic Food. W lewo wchodzisz w bramę i z drugiej strony budynku tego samego hotelu Horizont idziesz niby jezdnią wzdłuż hotelu a dalej dojdziesz do Alkoru.
To nie ulica ani nawet zaułek, na mapach google'a nie istnieje, z satelity widać niewyraźnie opisane przejścia. Mam mapę na której to jest naniesione. Może uda mi się odnaleźć ten plan w internecie to zamieszczę. Przyda się każdemu zainteresowanemu Obzorem.
Obzorec Mack

Pod tym linkiem jest szczegółowszy plan Obzoru z narysowanym zaułkiem Морска звезда
http://www.bgmaps.com/map/obzor
Obzorec Mack

Peter, skorzystałeś z oferty Small Planet, zwróciła mi uwagę na ten donośny akt-fakt i linię a raczej firmę czarterową nieoceniona Myszabe. Zakupiłem loty także a ponieważ jakiś czas temu wymienialiśmy się wiadomościami na temat kwater i Lotosu przy Sredna Gora w Obzorze to teraz zapytam Ciebie o wrażenia na temat transakcji, opinii itp. Są różne, przeciwstawne a firma nie odpowiada na zadane pytania, ignorują nas całkowicie bracia Litwini. Jeśli będziesz w lipcu tradycyjnie w Obzorze, proponuję wspólne posiedzenie przy piwie w Białej lub Obzorze, dokąd z tęsknoty będę chciał przychodzić co parę dni z Białej.
Mack
Odpowiedz
#23
(21-01-2016,18:39:46)maciej.kanski napisał(a): Peter, skorzystałeś z oferty Small Planet, zwróciła mi uwagę na ten donośny akt-fakt i linię a raczej firmę czarterową nieoceniona Myszabe. Zakupiłem loty także a ponieważ jakiś czas temu wymienialiśmy się wiadomościami na temat kwater i Lotosu przy Sredna Gora w Obzorze to teraz zapytam Ciebie o wrażenia na temat transakcji, opinii itp. Są różne, przeciwstawne a firma nie odpowiada na zadane pytania, ignorują nas całkowicie bracia Litwini. Jeśli będziesz w lipcu tradycyjnie w Obzorze, proponuję wspólne posiedzenie przy piwie w Białej lub Obzorze, dokąd z tęsknoty będę chciał przychodzić co parę dni z Białej.
Mack

maciek - wysłałem do nich maila ponad tydzień temu, czy aby na pewno z transakcją wszystko ok, ponieważ w ostatnim etapie mnie wykrzaczyło, choć na maila dostałem potwierdzenie lotu i kasa przeszła; spróbuję przez facebooka się z nimi skontaktować

co do miejsca pobytu - jeszcze nie mam sprecyzowanych planów, nawet jeśli to będzie Obzor to nie centrum, mam kilka miejscówek na oku ale są jeszcze za Bisserem
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#24
Czy ktoś może polecić kwaterę w Obzorze dla  osób dorosłych. Blisko morza najlepiej z basenem, ale niekoniecznie.  :)
Odpowiedz
#25
(15-05-2016,08:40:37)zakretka2003 napisał(a): Czy ktoś może polecić kwaterę w Obzorze dla  osób dorosłych. Blisko morza najlepiej z basenem, ale niekoniecznie.  Smile

Przez całe lata praktykowałem - przyjazd - oględziny i wybór.
Teraz można pooglądać sobie w necie ale i tam wszystkiego nie pokażą ...
to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi....Big Grin
Odpowiedz
#26
Pensjonaty i hoteliki  w Obzorze zazwyczaj nie mają basenu bo w mieście nie ma miejsca aby je urządzić.
Znam jeden hotel z ładnym basenem ale w Białej i nie tak blisko morza.

Z ciekawości zapytam : po co basen jak jest morze i to blisko ?
Odpowiedz
#27
myszabe szukała takiego miejsca i odpuściła, jeśli kryterium to basen skreśl Obzor
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#28
Duże obiekty - hotele i aparthotele
1) Obzor Beach Resort
2) Sol Luna Bay
3) Miramar
4) Casablanca
5) Riu Helios Bay
6) Galeria Apartaments
7) Sunrise
i kilka mniejszych w "nowym" Obzorze np. -
8) Park Hotel Argo
9) hotel Anixi
Ale generalnie rzeczywiście jest z tym trochę problem w Obzorze.
Bo ceny powyższych dużych obiektów są dość wysokie.
Wszystko pisałem z pamięci więc mogła się zdarzyć jakaś literówka.
Odpowiedz
#29
10) Aurora Complex nowy hotel oddany w tym roku, na samej plaży w spokojnej jej części całkiem nie daleko od centrum. Jedyny mankament - brak basenu, ale to raczej średnio potrzebne jak się mieszka na plaży. Ze wszystkich pokoi widok na morze.
36 Eurasów za 2 osoby, 62 Euroo za 4 osoby (2 pokoje).
Dla mnie osobiście najlepsza miejscówka w Obzorze, nie wziąłem jej tylko i wyłącznie dla tego, bo jedna z rodzin z którą jedziemy potrzebowała 5 osobowego apartamentu...

https://www.google.pl/maps/place/8250+Obzor,+Bu%C5%82garia/@42.8146199,27.8860878,3a,60y,239.17h,100.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1sag-NNxBJbcSxNT-dJAgfbg!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x40a422bcfd6446c9:0xa00a014cd0d8780!8m2!3d42.8174622!4d27.8799533!6m1!1e1
Odpowiedz
#30
(16-05-2016,14:05:05)tata napisał(a): 10) Aurora Complex nowy hotel oddany w tym roku, na samej plaży w spokojnej jej części całkiem nie daleko od centrum. Jedyny mankament - brak basenu, ale to raczej średnio potrzebne jak się mieszka na plaży. Ze wszystkich pokoi widok na morze.
36 Eurasów za 2 osoby, 62 Euroo za 4 osoby (2 pokoje).
Dla mnie osobiście najlepsza miejscówka w Obzorze, nie wziąłem jej tylko i wyłącznie dla tego, bo jedna z rodzin z którą jedziemy potrzebowała 5 osobowego apartamentu...

https://www.google.pl/maps/place/8250+Obzor,+Bu%C5%82garia/@42.8146199,27.8860878,3a,60y,239.17h,100.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1sag-NNxBJbcSxNT-dJAgfbg!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x40a422bcfd6446c9:0xa00a014cd0d8780!8m2!3d42.8174622!4d27.8799533!6m1!1e1

Proszę o info ile km od centrum leży ten obiekt , lub jakieś położenie na mapie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości