Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny Brzeg apartament w Tarsis
#1
W ubiegłym roku 2015  byliśmy w kompleksie apartamentowców Tarsis w prywatnym studio u Pani Kasi. Tak nam się spodobało,że w tym roku również tam wracamy. Apartament to pokój z aneksem kuchennym ,łazienką i balkonem. Cena 140 zł za dobę w wysokim sezonie .W drugiej linii brzegowej ,więc nad morze trzeba chwilę podejść,ale nie robi to większego kłopotu. Na miejscu są 2 baseny,plac zabaw dla dzieci,kantor ,restauracja ,sklep spożywczy. Jeżeli ktoś jest leniuchem ;-)   to nie musi się właściwie ruszać z miejsca,wszystko w zasięgu ręki :-)

http://www.wakacyjnywynajem.pl/noclegi/9567-tarsis---luksusowe-studio/szczegoly to link do apartamentu. Podany jest prywatny numer P.Kasi ,żadnych pośredników . Bardzo sympatyczna kobieta,zdjęcia pokazują tak jak rzeczywiście to wygląda. Nie mam swoich zdjęć apartamentu, bo jakoś nie widziałam potrzeby obfotografowywania go. Może na potrzeby forum zrobię to w tym roku :-)
Odpowiedz
#2
Tarsis hmmm. to co napisałas brzmi conajmniej dziwnie dla mnie ... 1km to druga linia brzegowa?
Odpowiedz
#3
W tamtym roku jak szukałam czegoś w biurze podróży Pani określiła, że wszystko co jest za główną ulicą jest w drugiej linii brzegowej,toteż dlatego użyłam takiego określenia. Piszesz, że 1 km , nawet nie zdawałam sobie sprawy, że ta odległość to tyle. Skrótami zajmowało nam to nie więcej jak 10 minut. Trochę ruchu po pysznym jedzonku i Zagorce wskazane haha
Odpowiedz
#4
Cena jak na Bułgarię za dwójkę w tym standardzie, w tej odległości od morza wg mnie zawyżona.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#5
Apartament jest dla 4 osób i w tyle jedziemy, więc cena dla nas jest ok.
Odpowiedz
#6
w sumie inaczej by wyszło, gdyby tak trochę opisu, a tak to wyszła reklama jednego z wielu apartamentów. Na wakacyjnywynajem.pl według mnie warto wejść i jest tam sporo mniej lub bardziej ciekawych lokalizacji (sami przy pierwszym wyjeździe z tego skorzystaliśmy).
Skoro zdecydowałaś akurat ten opisać, to uzupełniając Petera (o ile mogę sobie na to pozwolić Confused ), to piszesz, że bardzo Ci się tam spodobało, tylko dalej nie wiemy co. Pozdr i całkiem serio miłego pobytu, bo mimo wszystko ważne zawsze, żebyś Ty się dobrze czuła
Odpowiedz
#7
(09-05-2016,21:56:51)Wawo napisał(a): Cena jak na Bułgarię za dwójkę w tym standardzie, w tej odległości od morza wg mnie zawyżona.

No nie będę sie sprzeczał o 200 metrów Smile
https://www.google.pl/maps/dir/42.6820249,27.7019279/42.6819224,27.7118306/@42.6821235,27.705565,16z

Ogólnie przyemny kompleks , Georgi Dimitrov- jeden z właścicieli mocno sie stara aby tak było
Odpowiedz
#8
(10-05-2016,01:15:40)wolffer napisał(a): w sumie inaczej by wyszło, gdyby tak trochę opisu, a tak to wyszła reklama jednego z wielu apartamentów. Na wakacyjnywynajem.pl według mnie warto wejść i jest tam sporo mniej lub bardziej ciekawych lokalizacji (sami przy pierwszym wyjeździe z tego skorzystaliśmy).
Skoro zdecydowałaś akurat ten opisać, to uzupełniając Petera (o ile mogę sobie na to pozwolić  Confused ), to piszesz, że bardzo Ci się tam spodobało, tylko dalej nie wiemy co. Pozdr i całkiem serio miłego pobytu, bo mimo wszystko ważne zawsze, żebyś Ty się dobrze czuła

    Tak myślałam,że potraktujecie to za reklamę Sad  ale nie miałam tego na celu. Jak inaczej polecić apartament ,który jest znaleziony w internecie na stronie z ofertami.
     Odpowiadając co mi się podobało to najkrócej wszystko, hahah. Na serio to: lokalizacja może trochę oddalona od centrum,ale ma to swoje plusy,że nie ma gwaru i muzy do samego rana. 10 min spacerkiem i już jest się w centrum zamieszania i fajnej zabawy. Sam apartament bardzo czysty,wyposażony jak w domu, suszarka ,żelazko,mikrofala, zastawa stołowa,kieliszki,telefon,telewizja satelitarna ,dostęp do wi-fi, akcesoria na plażę. Natomiast co do samego kompleksu, to jest bardzo czysty,obsługa sympatyczna i pomocna,jedzenie w restauracji też ok,choć korzystaliśmy tylko 2 razy ,nie ma problemu z miejscem parkingowym. W zasadzie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Poza apartamentem to co piaszczysta plaża,pyszne jedzonko i ulubiona Zagorka Smile  . Jak się pracuje 6 dni w tygodniu po 12 godzin i czeka się z utęsknieniem na urlop ,to podoba się wszystko Smile  Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Anula - gdybyśmy uważali, że to reklama umieszczona bez porozumienia z nami to wątek zostałby skasowany

że drogo ? że do morza 600 czy 1000 metrów ? Anula, tobie ma pasować i już - to Twój urlop

udanego wypoczynku
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#10
(10-05-2016,14:55:24)peter napisał(a): Anula - gdybyśmy uważali, że to reklama umieszczona bez porozumienia z nami to wątek zostałby skasowany

że drogo ? że do morza 600 czy 1000 metrów ? Anula, tobie ma pasować i już - to Twój urlop

udanego wypoczynku

Dziękuję Smile  jesteście wszyscy bardzo serdeczni i pomocni. Mam nadzieję,że wakacje nas wszystkich będą udane,bo przecież to Bułgaria Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słoneczny Brzeg - Amadeus Lux grzechodg 1 3,443 20-05-2015,19:08:39
Ostatni post: myszabe
  Słoneczny Brzeg - Grand Kamelia jacek78 0 3,349 18-05-2015,19:17:34
Ostatni post: jacek78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości